Je bent hier:

Leden

De leden van de St. Vincentiusvereniging, die zich verbonden hebben tot strikte geheimhouding, kunnen door hulp van velen discreet een steuntje geven.

Boerjan Lut lut.boerjan@telenet.be
Bruynooghe Hubert hubert.bruynooghe@telenet.be
058/31 22 33
Penningmeester
Cornelis Nancy nancy_cornelis@telenet.be
Decat Edwig edwig@circasol.be
Descamps Jacqueline j.descamps@hotmail.com
Frère Hugo hugo@frere.be
Pauwels Dirk dirkpauwels@hotmail.com
Pylyser Veroniek veroniek.pylyser@hotmail.com
Mettepenningen Hugo hugo.mettepenningen@telenet.be
058/59 52 85
Secretaris
Van den Steen Hilde johandeschrijver@telenet.be
Verhamme Bart bart.verhamme@hotmail.com
Versteele Jan janliefversteele@pandora.be